Rovastikunnallinen leiripäivä päihdekuntoutujille

ke 18.4. kello 10.00 - kello 18.00

Rovastikunnallinen leiripäivä päihdekuntoutujille Pytynlahden kesäkoti

Leiripäivä sisältää kaksi ateriaa, kahvit ja saunomista, ulkoilua ja yhdessäoloa. Tarkempia tietoja leiristä saat oman seurakunnan työntekijältä. Ilmoittautuminen leirille tapahtuu maksamalla leirimaksun 10 €.

Ilmoittautumiset viimeistään 4.4.18 oman seurakunnan työntekijälle.

Kouvola: Pasi Jurva 040 7463443 pasi.jurva@evl.fi

Kuusankoski: Ann Minkkinen 040 7124548 ann.minkkinen@evl.fi

Jaala: Erja Ylikoski 040 5381081 erja.ylikoski@evl.fi

Elimäki: Helena Puhakka 0400 838679 helena.puhakka@evl.fi

Anjalankoski: Marjo Ihalainen 040 7654175 marjo.ihalainen@evl.fi

Valkeala: Sanna Junnola-Ahola 040 1483438 sanna.junnola@evl.fi

Iitti: Johanna Remes 050 3871648 johanna.remes@evl.fi


Järjestäjä

Kaikki seurakunnat

Diakonissa
Kuusankosken seurakunta

Mielenterveys, päihde ja kriminaalityö